Movies
Ratings
551
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0