Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
GretaRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0