Titles you rated
Homeward BoundRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Life UnrehearsedRated ★ 5.0
Prayers for BobbyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 2.5
Air DollRated ★ 2.0