Movies
Ratings
13
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0