Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The ApparitionRated ★ 1.5
The CovenantRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
A Single ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5