Titles you rated
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The ClassRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0