Movies
Ratings
130
Art of FightingRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
PadakRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5