Titles you rated
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
 CocoRated ★ 4.5 CocoRated ★ 4.5
 A Bug's LifeRated ★ 3.5 A Bug's LifeRated ★ 3.5
 I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0 I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.5 Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
 The Kissing BoothRated ★ 2.0 The Kissing BoothRated ★ 2.0
 Fall in Love at First KissRated ★ 3.5 Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
 Our TimesRated ★ 3.5 Our TimesRated ★ 3.5
 Crazy RomanceRated ★ 3.5 Crazy RomanceRated ★ 3.5
 On Your Wedding DayRated ★ 3.0 On Your Wedding DayRated ★ 3.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 AmélieRated ★ 3.5 AmélieRated ★ 3.5
 Wonderful NightmareRated ★ 3.5 Wonderful NightmareRated ★ 3.5
 Frozen IIRated ★ 4.0 Frozen IIRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 3.5 ParasiteRated ★ 3.5
 The Imitation GameRated ★ 2.0 The Imitation GameRated ★ 2.0
 Joint Security AreaRated ★ 4.0 Joint Security AreaRated ★ 4.0
 AshfallRated ★ 1.0 AshfallRated ★ 1.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
 We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5 We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5