Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0