Movies
Ratings
82
Gangnam BluesRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Cruel Winter BluesRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0