Movies
Ratings
120
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5