Movies
Ratings
33
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 1.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0