Movies
Ratings
63
UpRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0