Movies
Ratings
80
Man in LoveRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The VowRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0