Movies
Ratings
50
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
CatsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5