Movies
Ratings
21
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0