Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.5
In Our PrimeRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0