Movies
Ratings
85
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.0
RepastRated ★ 3.5- 名探偵ホームズ「青い紅玉の巻」「海底の財宝の巻」Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Fall GuyRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
In Those DaysRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Sunny: Strong Mind Strong LoveRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0- The Fierce Wife Final EpisodeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0