Movies
Ratings
1141
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 0.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 0.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 0.5
Wrath of the TitansRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.5
The TargetRated ★ 0.5
WantedRated ★ 0.5
Cast AwayRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 1.5
GodzillaRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 0.5
Fast FiveRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 0.5