Titles you rated
The BatmanRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5