Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
BabeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0