Movies
Ratings
89
Monsters UniversityRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0