Movies
Ratings
452
Primal FearRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0