Movies
Ratings
199 Green BookRated ★ 4.0 Green BookRated ★ 4.0
 The Way HomeRated ★ 3.5 The Way HomeRated ★ 3.5
 The Perfect World of KaiRated ★ 4.0 The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.0
 Tokyo SonataRated ★ 4.5 Tokyo SonataRated ★ 4.5
 A Good Rain KnowsRated ★ 3.5 A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
 The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0 The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
 SolaceRated ★ 3.5 SolaceRated ★ 3.5
 One Fine Spring DayRated ★ 4.5 One Fine Spring DayRated ★ 4.5
 HappinessRated ★ 4.0 HappinessRated ★ 4.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
 The Sisters BrothersRated ★ 3.5 The Sisters BrothersRated ★ 3.5
 The NotebookRated ★ 4.0 The NotebookRated ★ 4.0
 The CollectorRated ★ 3.0 The CollectorRated ★ 3.0
 Asakusa KidRated ★ 4.0 Asakusa KidRated ★ 4.0
 Phantom ThreadRated ★ 4.0 Phantom ThreadRated ★ 4.0
 TenetRated ★ 3.5 TenetRated ★ 3.5
 HerRated ★ 4.0 HerRated ★ 4.0
 The Light Shines Only ThereRated ★ 4.0 The Light Shines Only ThereRated ★ 4.0
 Mr. NobodyRated ★ 4.0 Mr. NobodyRated ★ 4.0