Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0