Movies
Ratings
32
Black SwanRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 1.0
SecretRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0