Titles you rated
The ServantRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0