Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Time to Be StrongRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Tobot: Attack of the Robot ForceRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5- DishonorRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Zombie-Free Test DayRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0