Movies
Ratings
280
TitanicRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5- Das Boot - Director's CutRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5