Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
CrashRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0