Movies
Ratings
114
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5