Movies
Ratings
113
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ControllerRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0