Movies
Ratings
175
The Tree of LifeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Song OneRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 2.5
My Week with MarilynRated ★ 2.5
King KongRated ★ 1.5
DoubtRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.5