Movies
Ratings
352
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
TroyRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 1.0
ChappieRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0