Movies
Ratings
20
The Lost City of ZRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
CasshernRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0