Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0