Titles you rated
Be With YouRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0