Movies
Ratings
64- ToscaRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
AidaRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5- River of No ReturnRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Il BARBIERE DI SIVIGLIA- ROSSINIRated ★ 2.0
Mozart: The Marriage of FigaroRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0