Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0