Movies
Ratings
351
The NotebookRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5