Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5