Titles you rated
The HangoverRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5