Movies
Ratings
36
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0