Titles you rated
Despicable MeRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Scooby-DooRated ★ 3.0