Titles you rated
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 0.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 2.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Saw VIRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5