Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.5