Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Merry ChristmasRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Employee of the MonthRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5