Movies
Ratings
40
Son of SaulRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0