Titles you rated
The OutlawsRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 1.0
PassengersRated ★ 2.5
The Evil DeadRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0