Movies
Ratings
126 Late AutumnRated ★ 5.0 Late AutumnRated ★ 5.0
 The TerminatorRated ★ 4.5 The TerminatorRated ★ 4.5
 Finding NemoRated ★ 3.5 Finding NemoRated ★ 3.5
 RoboCopRated ★ 4.0 RoboCopRated ★ 4.0
 Jail BreakersRated ★ 4.0 Jail BreakersRated ★ 4.0
 ThirstRated ★ 3.0 ThirstRated ★ 3.0
 Taken 3Rated ★ 4.0 Taken 3Rated ★ 4.0
 Barefoot GibongRated ★ 4.5 Barefoot GibongRated ★ 4.5
 The Secret Life of PetsRated ★ 5.0 The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
 Time RenegadesRated ★ 3.0 Time RenegadesRated ★ 3.0
 The Silence of the LambsRated ★ 5.0 The Silence of the LambsRated ★ 5.0
 Sea FogRated ★ 3.0 Sea FogRated ★ 3.0
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0 X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
 MarathonRated ★ 5.0 MarathonRated ★ 5.0
 Edward ScissorhandsRated ★ 5.0 Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
 Sister ActRated ★ 5.0 Sister ActRated ★ 5.0
 The HousemaidRated ★ 3.0 The HousemaidRated ★ 3.0
 I, RobotRated ★ 4.0 I, RobotRated ★ 4.0
 Seven DaysRated ★ 4.0 Seven DaysRated ★ 4.0
 12 Years a SlaveRated ★ 4.0 12 Years a SlaveRated ★ 4.0